ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ГАЗОВОГО СЕПАРАТОРА
новини компанії про компанію продукція переваги та будова документація контакти
        Російська версія сайту

Будова та принцип роботи сепаратора СГВ-7

За принципом роботи сепаратор СГВ-7 відноситься до інерційно-відцентрових апаратів вихрового типу. Розділення газорідинного потоку на складові в апараті відбувається під дією відцентрових сил, направлених радіально по відношенню до вертикальної осі сепаратора. Величина відцентрової сили, що діє на краплю вологи або частинку механічних домішок залежить від швидкості потоку на вході в сепаратора, щільність краплі (її ваги) і радіусу апарату. Чим менше радіус апарату, тим більше виникаюча відцентрова сила.

Сепаратор СГВ-7 містить в своїй конструкції 7 ступенів сепарації, конструктивними елементами, що одночасно є, призначеними для розділення газорідинного потоку.
Сепаратор СГВ-7 на малюнку складається з наступних основних елементів:

  • Фланці (1,9,10);
  • Вихідний патрубок 2;
  • Направляючий конфузор 3;
  • Корпус 4;
  • Дефлектор 5;
  • Пакет сепарації 6;
  • Ложне днище 7;
  • Зливний патрубок для рідини 8;
  • Вхідний газовий патрубок 11.

Сепаратор СГВ-7 працює таким чином. Газорідинний потік поступає в сепаратор через вхідний газовий патрубок 11, де набуває обертального руху навколо вертикальної осі сепаратора завдяки конструкції дефлектора 5. Обертаючись навколо вертикальної осі, рідина і механічні домішки, під дією відцентрових сил відділяються від газорідинного потоку і притискаються до корпусу сепаратора 4. Тут відбувається відділення приблизно 80 % рідини і механічних домішок від газового потоку.
Далі газорідинний потік поступає через зазори пакету сепарації 6 у внутрішню порожнину пакету сепарації, продовжуючи обертання навколо вертикальної осі сепаратора прямує у вихідний газовий патрубок 2. У пакеті сепарації відбувається повне очищення газового потоку від краплинної вологи і механічних домішок.
Відокремлена рідина і механічні домішки під дією сили гравітації стікають по стінках корпусу сепаратора і по пластинах пакету сепарації вниз до зливного патрубка 8.
Якщо внутрішній об'єм вологомастиловідділювача в літрах, помножений на його робочий тиск в атмосферах складає число, менше 200, то на такий вологомастилювач не розповсюджується дія ДНАОП 0.00-1.07-94  "Правила будови та безпечної експлуатації посудин що працюють під тиском".

ОПИС КОНСТРУКЦІЇ СЕПАРАТОРА СГВ-7

Внутрішні елементи сепаратора призначені для здійснення процесу відділення зваженої вологи і механічних домішок від газового потоку. При цьому внутрішні елементи сепаратора не містять частин, що обертаються, фільтрів або інших динамічних або змінних елементів, що вимагають періодичних перевірок, обслуговування, ремонту або заміни. Це робить конструкцію сепаратора СГВ-7 надійнішою, адаптованою до складних умов експлуатації в умовах, як системи підготовки стислого повітря, так і до умов газових промислів.

Внутрішні елементи сепаратора СГВ-7 виконані оптимально конструктивно для запобігання зносу при експлуатації в абразивному середовищі. Механічні домішки, що містяться в газовому потоці не наносять шкоди і не зношують елементи сепарації конструкції сепаратора за рахунок оптимального їх розташування, рівномірного розподілу і напряму абразивного потоку в зону відділення механічних домішок, де вони практично не взаємодіють з внутрішніми елементами сепаратора.

При цьому, очищення газового потоку від зваженої вологи і механічних домішок відбувається в декілька ступенів, що мають підвищені характеристики по ефективності сепарації, які дозволяють упевнено здійснювати сепарацію краплинної вологи і механічних домішок від газового потоку навіть на режимах, що виходять за рамки запроектованих. Так сепаратор СГВ-7 має стійку ефективність сепарації 99,99% і віднесення 4-6 міліграм/норм. куб. м. при продуктивності від 30 до 130% від номінального значення. Робочий тиск процесу сепарації практично не впливає на ефективність роботи сепаратора і може варіюватися при роботі сепаратора СГВ-7 в широкім діапазоні.

Розташовані усередині сепаратора елементи сепарації мають конструкцію, доведену в лабораторних умовах до оптимальної конфігурації. При проведенні лабораторних досліджень основна увага приділялася підвищенню ефективності сепарації і мінімізації втрат тиску на апараті. Таким чином сепаратор СГВ-7 має високу ефективність сепарації і мінімальні втрати тиску на апараті, що становлять 0,1-0,2 атм. Втрати тиску на сепараторові в значній мірі залежать від кількості рідини, що міститься на вході в сепаратора, і при пробковому режимі роботи сепаратора складають не більше 0,4 атм.

Як відомо, пробковий режим роботи сепаратора наступає при залповому надходженні рідини у вхідний патрубок сепаратора. Така ситуація є високоймовірною при роботі сепаратора на УКПГ. Пробковий режим характеризується високими швидкостями потоку при надходженні в сепаратора, значними гідродинамічними навантаженнями на внутрішні елементи сепаратора, значними перепадами тиску на апараті. Проведені випробування сепаратора СГВ-7 показали стійку роботу сепаратора в пробковому режимі, відсутність запирання потоку в сепараторові, значну ефективність сепарації і незначний перепад тиску.

Пропонована конструкція сепаратора СГВ-7 може мати накопичувальну ємність для рідини як сполучену з корпусом сепаратора (найбільше ефективно при більших діаметрах корпуса сепаратора), так й окрему ємність. При цьому накопичувальна ємність сепаратора може бути обладнана датчиками - сигналізаторами рівня, приладами візуального контролю рівня, датчиками температури й тиску, манометрами, термометрами. Також накопичувальна ємність (сполучена або окрема) може бути обладнана вузлом скидання рідини й автоматикою скидання. Випускання блокових сепараційних установок виготовляються високої заводської готовності, що значно знижує строки монтажу й пуску в експлуатацію встаткування на об'єкті. Автоматика установок може бути інтегрована в АСУ ТП об'єкта.Запатентована конструкція сепаратора СГВ-7 має підвищену пропускну спроможність за рахунок оптимальної конструкції внутрішніх елементів. Це у свою чергу приводить до зменшення габаритно-масових характеристик сепаратора в порівнянні з аналогами. Окрім цього, розташування вихідного газового патрубка горизонтальне також приводить до зменшення будівельної висоти апарату і оптимізації будівельних робіт на об'єкті. Як наслідок це призводить до зниження металоємності сепаратора і зниження його вартості.

Гарантійний термін експлуатації сепаратора складає 10 років.

ПЕРЕВАГИ ГАЗОВИХ СЕПАРАТОРІВ ВИХРОВОГО ТИПУ СГВ-7:

1. Ефективність сепарації складає 99,99%.
2. Мінімальне віднесення краплинної вологи і механічних домішок з апарату.
3. Стійка робота сепаратора на широкому діапазоні режимів роботи по продуктивності.
4. Ефективна робота як на нагнітальних, так і на вакуумних лініях.
5. Відсутня необхідність використання електроенергії при роботі сепаратора без автоматики.
6. Конструкція сепаратора не має динамічних або змінних елементів, що вимагають періодичного огляду, обслуговування або заміни.
7. Конструкція сепаратора не чутлива до абразивних включень в газовому потоці.
8. Мінімальни перепад тиску на сепараторі.
9. Ефективна робота в пробковому режимі.
10. Підвищена пропускна спроможність.
11. Конструкція сепаратора з суміщеною або окремою накопичувальною ємкістю.
12. Блокові установки високої заводської готовності.
13. Можливість інтеграції автоматики установки в АСУ ТП об'єкту.
14. Незначні габаритно-масові характеристики.
15. Оптимальна вартість.
16. Значний гарантійний термін експлуатації.
RAR архів. 51 Kb
*.doc. 154 Kb
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ВОЛОГОМАСТИЛОВІДДІЛЮВАЧА
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ГС
ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ
RAR архів. 51 Kb
*.doc. 47 Kb
ІНФОРМАЦІЯ
ІНТЕРАКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Флеш ролик RAR архів
Відео ролик роботи
сепаратора СГВ-7 - 13Мб
КОНТАКТИ
Україна, м. Полтава
Тел.:+38(0532)65-40-57
Факс:+38(053)649-13-14
Читати більше
 
Copyright (c) 2007. ООО "ВЕРТЕКС-УРАЇНА". Всі права захищені.