ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ГАЗОВОГО СЕПАРАТОРА
новини компанії про компанію продукція переваги та будова документація контакти
        Російська версія сайту
RAR архів. 51 Kb
Найчастіші запитання
*.doc. 154 Kb
Для чого призначений сепаратор СГВ-7?
Сепаратор СГВ-7 призначений для розділення газорідинного потоку на фракції, і відділення з газу краплинної, малодисперсної, аерозольної не розчиненої вологи і механічних домішок. Сепаратор СГВ-7 є високоефективним сепаратором останнього покоління з унікальними технічними характеристиками.
Застосування сепаратора СГВ-7?
Сепаратор СГВ-7 застосовується як в нафтогазовій промисловості, так і має загальнопромислове застосування як вологомастиловідділювач. Сепаратори СГВ-7 ефективно працюють в багатьох галузях промисловості виконуючи свою функцію з високою ефективністю. Наше підприємство випускає сепаратори СГВ-7 для газової промисловості, які використовуються у складі устаткування установок комплексної підготовки газу, сепаратори для дослідження свердловин, свердловинні сепаратори, факельні сепаратори і багато інших. Сепаратори-вологомастиловідділювачі СГВ-7 застосовуються у складі устаткування компресорних ліній стислого повітря на промислових, хімічних, харчових і інших підприємствах. Використання вологомастиловідділювача СГВ-7 в пневматичних лініях дозволяє продовжити термін служби пневматичного устаткування.
Які переваги має сепаратор СГВ-7 в порівнянні з аналогами?
Основними перевагами сепаратора СГВ-7 є: висока ефективність сепарації, малі габарити і вага, стійка робота в пробковому режимі, широкий діапозон навантажень по продуктивності, висока якість виготовлення і значний гарантійний термін служби. Зі всіма перевагами сепаратора СГВ-7 можна ознайомитися на цій сторінці нашого сайту.
Як розшифровується абревіатура сепаратора СГВ-7?
Абревіатура розшифровується таким чином: Сепаратор газовий вихровий. 7-сьоме покоління вихрових сепараторів. Одночасно цифра 7 означає сім конструктивних елементів, що здійснюють сепарацію газорідинної суміші на складові.
Чим відрізняється ТОВ "ВЕРТЕКС-УКРАЇНА" від конкурентів?
Ми розуміємо, що у наш час ринкової економіки кожне підприємство повинне бути конкурентноспроміжним на ринку, і як наслідок мати ряд переваг в порівнянні з конкурентами. Наше підприємство має декілька таки переваг, серед яких:
1. У структурі нашого підприємства є дослідницька лабораторія, де ми розробляємо нові конструкції сепараторів. Тому ми маємо тільки патенти власної розробки. Це дозволяє нам постійно допрацьовувати конструкцію сепаратора, доводячи її до досконалості. Ми сміливо можемо заявити, що конструкція сепаратора СГВ-7 є останнім словом в техніці сепарації. Саме тому ми можемо добиватися таких результатів і ефективності сепарації.
2. Наше підприємство є молодим, таким, що динамічно розвивається, тому ми активно шукаємо нові ринки збуту і форми співпраці з нашими замовниками.
3. Наше устаткування має всі необхідні дозвільні документи і сертифікати.
4. Наше підприємство надає повний спектр послуг для замовника, починаючи від передпроектного обстеження об'єкту і закінчуючи монтажними і пуско-налагоджувальними роботами на об'єкті.
5. Ми повністю розуміємо і усвідомлюємо побажання замовника відносно продукції, що випускається нами, і прагнемо їх передбачити, тому якість виготовлення нашого устаткування перевершує очікування замовника.
6. Ми маємо найширший спектр і номенклатуру устаткування сепарації серед конкурентів. Ми випускаємо сепаратор починаючи від діаметру корпусу 76 мм і до 1600 мм. На будь-який тиск і продуктивність. На будь-яку корозійність технологічного середовища.
7. Ми встановлюємо мінімальні ціни на наше устаткування, що дозволяє замовникові значно понизити свої витрати.
Яку мінімальну температуру точки роси можливо досягти використовуючи
сепаратора СГВ-7?
Сепаратор СГВ-7 не проводить осушення газу чи повітря, а дозволяє лише очистити газовий потік від краплинної вологи і механічних домішок. При цьому віднесення краплинної вологи з сепаратора СГВ-7 складає всього 3-4 мг/куб. м., що значно менше, ніж у сепараторів аналогічних конструкцій і тим більше у гравітаційних сепараторів.
Який перепад тиску виникає на сепараторові СГВ-7 при його роботі і від чого він залежить?
Перепад тиску на сепараторі СГВ-7 залежить виключно від швидкості газорідинного потоку на вході в сепаратора і від щільності цього потоку. Проте перепад тиску на сепараторі складає не більше 0,01 атм. при роботі в штатному режимі з переважним вмістом газової фази в газорідинному потоці і не більше 0,5 атм. при роботі в пробковому режимі, при вмісті рідини не менше 95% в газорідинному потоці.
Як залежить робота сепаратора від кількості і розмірів механічних домішок,
що містяться в газовому потоці?
Внутрішні конструктивні елементи сепаратора СГВ-7 виконані таким чином, що включення механічних домішок в газожидкісному потоці не несуть згубної або руйнуючої дії на роботу сепаратора. В окремих випадках, для жорстких умов експлуатації, конструкція сепаратора СГВ-7 виконується з роз'ємним корпусом. Це дозволяє спростити проведення ревізії внутрішніх елементів сепаратора і їх заміну.
Як визначити необхідні марку та габарити сепаратора, маючи необхідну
продуктивність і робочий тиск?
Необхідні габаритні розміри та марка сепаратора СГВ-7 для конкретних умов експлуатації визначаються за допомогою таблиці, приведеної в цьому розділі. На сірому фоні в таблиці приведені значення продуктивності, а у верхній частині таблиці приведений робочий тиск. Сумістивши їх і перейшовши в ліву частину таблиці можна дізнатися висоту і діаметр сепаратора, відповідного вибраній продуктивності і тиску.
Де виготовляються сепаратори СГВ-7?
Вологомастиловідділювачі і газові сепаратори СГВ-7 виготовляються на виробничих ліцензованих площах, на підприємствах, що мають узгоджену з Укртехнаглядом технологію зварки судин, що працюють під тиском.
Чи розповсюджуються Правила пристрою і безпечної експлуатації судин що працюють
під тиском на сепаратори СГВ-7?
Серійне виготовлення вологомастиловідділювачіи з робочим тиском до 8 атм. не підлягають огляду в органах Держнаглядохоронпраці України , оскільки мають габаритні розміри, внутрішній об'єм (до 25 л) і робочий тиск (8 кгс/см2), що укладаються в результат їх твору < 200 (згідно ДНАОП 0.00-1.07-94 "Правила будови та безпечної експлуатації посудин що працюють під тиском", п 1.1.3). На ці судини не розповсюджується дія "Правила будови та безпечної експлуатації посудин що працюють під тиском" ДНАОП 0.00-1.07-94. Серійно вологомастиловідділювачі, що випускаються, з робочим тиском до 12 кгс/см2 не вимагають реєстрації в наглядових органах згідно п. 6.2.2. ДНАОП 0.00-1.07-94.
Які дозвільні документи має сепаратора СГВ-7?
Сепаратор СГВ-7 має сертифікат відповідності і дозвіл на застосування, з якими можна ознайомитися в цьому розділі.
Як замовити і купити сепаратора СГВ-7?
Сепаратори СГВ-7 випускаються нашим підприємством по двох напрямах: сепаратори газові і вологомастиловідділювачі для пневматичних систем. Для замовлення вологомастиловідділювача для пневматичних систем необхідно звернутися у відділ продаж ТОВ "ВЕРТЕКС-УКРАЇНА" по телефону +380532 61 59 87, де Вам буде запропонований прайс-лист. У разі замовлення устаткування сепарації, не вказаного в прайс-листі, Вам буде запропоновано заповнити опитувальний лист і вказати необхідні технічні характеристики сепаратора СГВ-7. У відповідь на заповнений Вами опитувальний лист Вам буде надано Технічно-комерційну пропозицію.
Для замовлення газового сепаратора СГВ-7 необхідно відразу заповнити опитувальний лист і направити його у відділ продажів факсом +380532 61 57 31 або по електронній пошті У відповідь на опитувальний  лист Вам буде надано Технічно-комерційну пропозицію.
Опитувальні листи можна закачати тут:

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ГАЗОВОГО СЕПАРАТОРА
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ВОЛОГОМАСТИЛОВІДДІЛЮВАЧА
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ГС
ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ
Де отримати інформацію про працюючі сепаратори СГВ-7 на конкретних
промислових підприємствах?
Сепаратор СГВ-7 успішно зарекомендував себе як устаткування з високою ефективністю сепарації і відділення краплинної вологи і механічних домішок від газового потоку. Перелік підприємств, на яких встановлені сепаратори СГВ-7 постійно доповнюється. Сам перелік можна отримати у відділі продажів ТОВ "ВЕРТЕКС-УКРАЇНА" по тел. +380532 61 59 87. З деякими відгуками про роботу сепаратора СГВ-7 на різних підприємствах можна ознайомитися в цьому розділі.
Як монтується сепаратор СГВ-7?
У комплект постачання сепаратора СГВ-7 входить сам сепаратор, накопичувальна ємкість (при замовленні), комплект автоматики (при замовленні), манометр, комплект монтажних частин (відповідні фланці, шпильки, гайки, кільця ущільнювачів або прокладки).
 
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
ВОЛОГОМАСТИЛОВІДДІЛЮВАЧА
ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ГС
ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ
RAR архів. 51 Kb
*.doc. 47 Kb
ІНФОРМАЦІЯ
ІНТЕРАКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Флеш ролик RAR архів
Відео ролик роботи
сепаратора СГВ-7 - 13Мб
КОНТАКТИ
Україна, м. Полтава
Тел.:+38(0532)65-40-57
Факс:+38(053)649-13-14
Читати більше
 
Copyright (c) 2007. ООО "ВЕРТЕКС-УРАЇНА". Всі права захищені.